KONST / Litografier / Litografi 13872147
nr 1387 2147
Roland Svensson
(1910-2003), Sverige
Litografi, "Lotsbåten", med dedikation. Signerad, numrerad 307/340, yttermått inklusive ram: 32x59 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 29 mars 2021
kl 19:27:03
23/3 12:20:07
Roland Svensson
Läs mer om Roland Svensson